Zaznacz stronę

Wkrótce więcej informacji na temat nowych możliwości inwestycyjnych w projekcie Modern Farmer …

Zarabiając w Internecie dosyć duże pieniądze z czasem myślisz co dalej z nimi zrobić ? Co raz częściej masz obawy o swoją przyszłość, zwiększa się Twój codzienny poziom życia, chciałbyś podróżować i po 30-40 latach pracy w końcu robić coś tylko dla siebie.

Kilka miesięcy temu zadałem sobie takie samo pytanie, co zrobić, aby „nie przejadać” tych pieniędzy, a zapewnić sobie godne życie już na stałe. Co będzie ze mną jak będę miał 50, 60 lat ? O emeryturze nawet nie mówię … bo znając nasz kraj i sytuację będą to jakieś marne grosze …

Najważniejsze informacje poniżej, a po pełne info zapraszam na oficjalną polską stronę projektu ModernFarmer (nowoczesny farmer).

Postanowiłem znaleźć coś co właśnie zapewni mi „godne życie” w niedalekiej przyszłości, coś co „wspomoże” moją marną emeryturę, coś co mi da niezależność finansową. I wtedy dzięki znajomemu z sieci (dzięki ci Jakub) trafił do mnie projekt „nowoczesny farmer”. Potraktuj ten projekt i firmę jako wypracowanie sobie dodatkowej emerytury, popatrz w „przyszłość” kilka lat do przodu … a nie tylko na kilka dni i co jutro włożyć do garnka.

logo