Zaznacz stronę
Krótko o firmie:
  • własna kopalnia i sprzęt na Islandii, światowy udział w wydobyciu Bitcoina to około 5%
  • z początkiem nowego roku 2018 uruchomienie 3 x większej mocy obliczeniowej oraz własnej linii produkcyjnej sprzętu (tak, aby odciąć się od polityki obecnych producentów)
  • możliwość sprzedaży zakupionej mocy obliczeniowej GPU (zamiast kopać kryptowalutę, będziemy mogli moc obliczeniową udostępnić innym firmom)
  • w planach globalna sieć płatności CoinPay wykorzystująca BTC i ClubCoin
  • własna kryptowaluta ClubCoin, od dawna do nabycia na zewnętrznych giełdach, można kopać również metodą POS.

Jestem zainteresowany(a) – rejestracja.

A teraz od początku … Co to jest Bitcoin i jak on działa ?

Dzisiaj możemy powiedzieć, że Bitcoin to alternatywa tradycyjnego pieniądza, a Blockchain to jedna z najlepszych technologii najbliższej przyszłości .

Bitcoin to pierwsza zdecentralizowana waluta cyfrowa, działająca na zasadzie: od osoby – do osoby, bez pośrednictwa banku z depozytem centralnym. Zobacz krótki film, który w mocnym skrócie wytłumaczy Ci zasadę jego funkcjonowania, pochodzenie i zastosowanie.

Kilka lat temu do wydobycia Bitcoina wystarczył zwykły komputer i dostęp do internetu. W tej chwili jest to bardziej skomplikowane, aby wydobywać Bitcoina potrzebujemy maszyn o dużej wydajności obliczeniowej. Nie każdego stać na takie urządzenie i tutaj właśnie pojawia się BitClub, który umożliwi ci zakup mocy wydobywczej tzw. „pool” na swoich urządzeniach, potocznie nazywanych „koparkami”.

Pierwszym rodzajem pakietów wydobywczych są pakiety Bitcoinowe, czyli takie, które kopią TYLKO Bitcoina. Dostępne są w czterech wersjach cenowych: 500$, 1000$, 2000$ i 3500$. Każdy z pakietów aktywny jest przez 1000 dni – czyli przez prawie 3 lata będziemy dostawać dzienne profity. Obecne naliczenia z wydobycia to około 8% miesięcznie. Wydobycie zależy od mocy wydobywczej kopalni, trudności wydobycia samego Bitcoina oraz jego aktualnego kursu. Czas „rozruchowy” pakietu to 30 dni, które nie są wliczone w dni „wydobywcze”. W przypadku pakietu za 3500$ otrzymujemy 50 ClubCoinów (kurs na giełdzie to około 1.7$) oraz udziały w zyskach z platformy CoinPay.

W przypadku tych pakietów wydobywczych sami możemy zadecydować o procentowej (skok co 10%) ilości środków do wypłaty lub ponownej reinwestycji. Ustawiamy i z automatu środki są rozdzielane, może to być np. 70% reinwestycja i 30% do wypłaty lub 100% do wypłaty lub do inwestycji – sami o tym decydujemy. Możemy ustawić 100% reinwestycji i mamy maszynkę do „zarabiania”.

Drugi rodzaj pakietów to zakup mocy GPU, w których my decydujemy o naszym wydobyciu, czyli zakupioną moc przeznaczamy na wydobycie jednej z kryptowalut: ETH, ETC, ZEC lub XMR. Pakiety dostępne są w dwóch wariantach cenowych: 1000$ i 5000$. Każda aktywna moc aktywna jest przez 2000 dni !!, czyli prawie 6 lat otrzymujemy 100% wydobycia. W przypadku mocy GPU nie ma możliwości „reinwestycji”.

Ciekawostką będzie pojawienie się na początku 2018 roku możliwości odsprzedaży naszej mocy do zastosowań obliczeniowych np. naszą moc zakupi biuro projektowe do skomplikowanych obliczeń architektonicznych.

Wydobycie otrzymujemy w danej kryptowalucie, na którą ustawimy sobie moc. W trakcie trwania wydobycia, moce możemy sobie dowolnie przestawiać, w ten sposób sami decydujemy co w danej chwili jest dla nas ważniejsze – maksymalne zyski czy gromadzenie danej kryptowaluta, która w przyszłości może okazać się bardzo droga.

Pytanie 1: Co się dzieje i na co są przeznaczane wpłaty/inwestycje od użytkowników ?

– Środki te w całości przeznaczane są na zakup nowego sprzętu (nowej mocy wydobywczej).

Pytanie 2: Z czego w takim razie robione są naliczenia ?

– Naliczenia są zmienne i w 100% pochodzą z wydobycia. Dlatego na dziś są małe i wynoszę około 7-8% na miesiąc. Ważne, aby każdy coś dostał. Zwiększenie mocy poprzez uruchomienie nowego sprzętu spowoduje większe wydobycie/przychody co przełoży się na większe podziały zysków.

3. Pytanie: Czy naliczenia/podziały mogą spaść do zera ?

– Teoretycznie tak, ale w praktyce sprzedaż mocy zostaje blokowana, co jest równoznaczne z utrzymaniem naliczeń/podziałów na pewnym poziomie. Czyli firma nie chce już naszej kasy, bo nie ma co z nią zrobić – jest kasa, a nie ma sprzętu … Taka sytuacja miała już miejsce kilka tygodni temu.

Pytanie 4: Dlaczego musimy czekać 30 dni na uruchomienie naszej „mocy” ?

– Jest to uśredniony czas uruchomienia nowego sprzętu … czasem czeka się i 100 dni na sprzęt, więc w najgorszym wypadku tyle musiałby ktoś czekać, a inna osoba mogłaby zakupić „moc” dzień przed uruchomieniem i czekałaby tylko 1 dzień. To jest takie uśrednienie, aby nikogo nie skrzywdzić, a traktować tak samo.

Nie mam już pytań, chciałbym rozpocząć zarabianie – rejestracja.