Zaznacz stronę

W czerwcu 2018 został oficjalnie uruchomiony projekt MINING EXPRESS. Całość to duży kompleks (hala + pomieszczenia biurowe) na powierzchni prawie siedmiu hektarów w miejscowości Krasnohrad na Ukrainie, wykończone jak na kopalnie, na bardzo wysokim standardzie. Zadbano o wiele detali takich jak loga firmy w widocznych miejscach, sala konferencyjna, przeszklone ściany z widokiem na koparki czy duże ekrany z monitoringiem sprzętu. Wszystko robi bardzo dobre wrażenie. Cały projekt przygotowywany był ponad 12 miesięcy.

Działanie firmy i plan marketingowy są dosyć proste, w skrócie:

  • pakiety miningowe w kwocie 100$ , 500$ , 1200$ oraz 20000$,
  • 50% dochodów przeznaczone jest na prowizje w plan marketingowy w postaci 6 różnych bonusów dla partnerów,
  • pula pracuje tak długo, aż zarobi dla nas 200% w BTC,
  • realnie stojąca i działająca kopalnia z 6 000 urządzeń rozmieszczonych na 67000 m2 (w ciągu miesiąca podłączenie kolejnej partii 13 tys urządzeń, do końca roku ma działać 70 tys koparek !),
  • koszt prądu to około 12 groszy (Ukraina),
  • oprogramowanie wybiera najlepszą, najbardziej opłacalną kryptowalutę dnia i ją wydobywa,
  • codzienne automatyczne płatności w BTC i ethereum w naszym portfelu,
  • plan kompensacyjny BINARNY, 5% z mniejszej nogi – ograniczenie 4000$ dziennie jako zabezpieczenie naszego biznesu!

Wiem już wszytkozałóż darmowe konto.

Podsumowanie.

Firma fajnie może wstrzelić się w niszowy rynek tego typu programów inwestycyjnych. Wszystko wygląda bardzo poważnie, a dobry plan marketingowy z naciskiem na budowanie struktur może przyciągnąć duże grono osób. Ja to widzę jako nowszą i lepiej płacącą z miningu alternatywę BitClubu. Czyli mamy szansę wystartować wraz z projektem i spokojnie kilka lat zarabiać.

Do ciekawostek należy jeszcze plan marketingowy, właśnie udało mi się osiągnąć pewien poziom kariery za pracę dla firmy, co kwalifikuje mnie do STAŁEGO miesięcznego udziału w zyskach firmy (3% z miesięcznego zarobku idzie na podział dla osób zaangażowanych). Więc po 14 dniach mam już pensję … jeśli też tak chcesz to napisz do mnie, a pokieruję cię co masz robić.

Poniżej krótka fotorelacja mojej wizyty w dniach 17-21 lipiec 2018 w kopalni na Ukrainie.