Zaznacz stronę

Rockwall Investments to polska firma, która poprzez swój portal internetowy oferuje kilka różnych możliwości zarabiania przez internet. W chwili obecnej możesz skorzystać z dwóch form zarabiania, a mianowicie mining kryptowalut oraz plan Passive Income z codziennymi naliczeniami, w którym traderzy firmy grają na giełdzie na kryptowalutach.

W najbliższych planach firmy są inwestycje w nieruchomości oraz własny sklep internetowy ze sprzętem komputerowym przeznaczonym głównie do miningu, czyli wydobycia kryptowalut.

Poniżej możesz przeczytać dokładny opis poszczególnych możliwości zarobkowych lub pobierz sobie kompletną prezentację w pdf.

Załóż darmowe konto.

Pakiet Fusion, czyli TRADING na kryptowalutach.

Trading na kryptowalutach niewiele różni się od tego tradycyjnego tradingu na giełdzie Forex. Nie wchodząc w szczegóły: żeby zarabiać na tradingu jako profesjonalny trader, trzeba liczyć się z tym, że czeka Cię mnóstwo nauki, bo aby stać się chociażby początkującym traderem, trzeba na to poświęcić mnóstwo czasu, a większość z nas zwyczajnie go nie ma. I tutaj naprzeciw wychodzi RockWall, który umożliwia wykupienie tzw. pakietów inwestycyjnych FUSION, dzięki którym my zarabiamy – ale to nie my zajmujemy się tradingiem.
Pakiety Fusion polegają na tym, że naszym kapitałem obracają profesjonalni traderzy z jednej z lepszych firm w Warszawie zajmujących się tradingiem na kryptowalutach. I to dzięki ich pracy możesz zyskać nawet 1,5% zysku dziennie (zmienne).

Każdy z pakietów trwa 150 dni. Przez te dni codziennie ok 12:00 naliczane są zyski z każdego pakietu FUSION. Wielkość naliczeń jest zmienna, w zależności od tego ile traderzy są w stanie „ugrać” na giełdzie. Średni % dziennych naliczeń z ostatnich 5 miesięcy to ok 1,1% dziennie. Minimalna inwestycja w pakiety FUSION to 50$. Minimalna wypłata z RockWall to także 50$.

Ogromnym plusem firmy RockWall jest fakt, że naliczone zyski można zreinwestować gdy tylko uzbieramy 50$. Otwiera się wtedy kolejny pakiet FUSION, który odlicza swoje 150 dni pracy. Od momentu reinwestycji zarabiamy więcej. W taki sposób można zbudować znakomity pasywny dochód, który pozwoli nam na kolejne manewry w internetowym świecie. Naliczenia z pakietów FUSION dzielą się na 3 balansy. W zależności od tego jak to sobie ustawimy.

Czym jest MINING na kryptowalutach?

Mining czyli kopanie kryptowalut to wspomaganie sieci w tym aby była stabilna i aby były możliwe szybkie i tanie przelewy w danej kryptowalucie. Żeby móc kopać dla siebie kryptowaluty i w tym uczestniczyć musisz posiadać solidny sprzęt, którego cena często przekracza grubo ponad 10.000 pln. Nie każdego stać na takie rzeczy więc RockWall kolejny raz daje opcje uczestniczenia w tym pięknym procesie (za znacznie mniejsze pieniądze). Mniejsi inwestorzy mogą zacząć kopać tu kryptowaluty już od 25$  !!!!
Obecnie RW mocno rozwija się pod względem możliwości miningowych w ich firmie.

PAKIETY W ROCKWALL TRWAJĄ 730 DNI (2 lata) !!!!
Kryptowaluty które można wydobywać przy współpracy z nimi to: BTC, ZCash, ETH, ETC, Dash, Ubiq, FTO.

Zasady naliczeń i funkcjonowania MININGU.

Mining w RockWallu startuje po 30 dniach od zakupienia pakietu. Czas ten pozwala się firmie zabezpieczyć się  przed ewentualnymi problemami i przygotować technicznie do waszej Inwestycji. Prawdopodobnie ten czas zostanie zmniejszonym nawet do 10-15 dni !! Naliczenia z miningu trafiają na wasz portfel wewnętrzny co 14 dni, liczone względem pierwszych wypuszczonych naliczeń w firmie, a nie od startu waszej inwestycji.

Wypłata minimalna kryptowalut na portfel prywatny to 0.1 danej kryptowaluty – spowodowane to jest opłatami transakcyjnymi, które powodują, że przy mniejszych przelewach było by to mało opłacalne.

Kryptowaluty można też sprzedać w firmie, a pieniądze za sprzedane kryptowaluty wpadną na wasz portfel wewnętrzny w firmie i będziecie mogli je wypłacić albo zainwestować w kolejne pakiety w RockWall Investments.